Business club

Priestor pre váš biznis, priestor pre pracovné stretnutia, v špecifických a štýlových kanceláriách.

Business club ponúka rokovacie miestnosti, rôzne balíky prenájmov vhodné i na neformálne stretnutia, rokovania, školenia. V Business clube sa nachádza i príjemná recepcia s barom.

Tieto nádherné a jedinečné priestory vyvolávajú vznešenú úroveň, ale i príjemné prostredie. Všetky služby môže využiť každý, kto zavíta do Business clubu.

WDS Private Bank sa stala spoluvlastníkom tohto jedinečného clubu. Toto spojenie, vytvorilo možnosť sa stať členom clubu. Prostredníctvom zakúpenia jednej zo štyroch vernostných kariet. Vlastníci vernostných kariet môžu využívať plný predmet karty a zároveň i rôzne zľavy.

Vernostné karty, môžete zakúpiť, o.i. priamo na recepcii v Business clube, alebo na našej web stránke www.noveondclub.com.

Po zakúpení karty, Vám príde domov na korešpondenčnú adresu, ktorú uvediete – vernostná karta, potvrdenie o zaplatení a 2x zmluva o vernostnom vzťahu. Zároveň treba obe zmluvy podpísať, a jednu nám obratom poslať späť. Až po obdržaní podpísanej zmluvy, bude Vaša karta aktívna. Čo znamená, že dostanete aj pridanú hodnotu, ktorú si vyberiete.

Vernostné karty:

Pre podrobnejšie vysvetlenie: „Krstný otec“ znamená, že člen bude krstným otcom podľa jednotlivých špecifík obsiahnutých v balíčkoch pre ním vybraným obrazom . Pri bode 2. bude napísané Vaše meno po jednotlivú dobu pri Vami vybranom obraze. Pri bode 3. bude po celú jednotlivú dobu pri danom obraze tabuľka s vaším menom a vami napísaným textom o sebe. A pri bode 4. bude po celú jednotlivú dobu pri danom obraze tabuľka s vaším menom a vami napísaným textom o sebe a vašej podnikateľskej činnosti.

Upozornenie: zľavy v jednotlivých kartách nie je možné využiť pri užívaní reštauračných služieb (bar), ani na dlhodobý prenájom kancelárií. Je možné ich využiť len na prenájom rokovacích miestností.

Další naše produkty

Diamond bond - kryptoměna
Diamond bond - dlhopis
Scudo Coin - kryptomena
Ťažobné zariadenie - CRYPTON ONE
CATM - Crypto Automated Teller Machine
Vlastná on-line zmenáreň
Business club
Plávajúca galéria